План акција за 2020. годину - ПЕК Гора

План акција за 2020. годину

 

Jan 02. Okolinom Kragujevca Dejan Milošević
04. Jagodinski Crni vrh Goran Devedžić
08. “Organizacija planinarskih akcija” – radionica za vodiče i organizatore akcija Planinarska sekcija
11. Božićni uspon na Rtanj Gojko Jakšić
19. Ozren Žički Marlena Milićević
25./26. Mučanj Ivan Ćurčić

 

Feb 01. Goč, Ljukten Dejan Milošević
08. RAM – Zimski raj na Rajcu Andrej Ivošev
15. Žaračka planina – po snegu Olivera Marčetić
14. – 16. Golija – Radočelo Goran Devedžić
22./23. Osnovna planinarska obuka                                        
29. Zimski uspon na Trem Stevan Jevtić

 

Mar 8. Vukan Goran Devedžić
14. Akcija za mlade 18.-30. godina Miloš Novaković i

Petar Slavković

14. – 15. Tabor Visokogoraca Crne Gore Nikola Pantović
15. Kotlenik Žarko Prodanović
21. Povlen Stevan Jevtić
21. TLS – 1. Kolo Treking lige Srbije – Zlatibor Lazar Belovuković
28./29. RA – Ovčar i Kablar Stevan Luković

 

Apr 04./05. Kanjon reke Nere – Rumunija Vesna Milošević
04. TLS – 2. Kolo Treking lige Srbije – Vršačke planine Lazar Belovuković
10.-12. Tara Goran Devedžić
11. Uređenje staze za Đurđevdanski pohod UO
17.-20. Uskrs
18. Uređenje staze za Đurđevdanski pohod UO
25. Zagajačka brda (za decu i roditelje) Tijana Kostadinović,

Andrej Ivošev

25. PT – Planinsko trčanje – Ultra Srednji zapadni maraton – Fruška Gora Lazar Belovuković
26. Željin Olivera Marčetić

 

Maj 03. TA – Đurđevdanski pohod UO PEK GORA
09. TLS – 3. Kolo Treking lige Srbije  – Jastrebac Lazar Belovuković
10. Rudnik Miloš Novaković
17. RA – Narcisu u pohode Stevan Luković
23. RAM – Grza Andrej Ivošev
23. TLS – 4. Kolo Treking lige Srbije – Ozren Lazar Belovuković
21. – 23. Ljubišnja i Tali – CG Nikola Pantović

 

Jun 06./07. Durmitor, Bobotov kuk – CG Nikola Pantović
12. – 14. TA – Dani planinara – Rudno, Golija

Mater kup u pl. trekingu

Stevan Jevtić

Lazar Belovuković

20. i 21. Tara (dvodnevna – za decu i roditelje) Tijana Kostadinović,

Andrej Ivošev

27.-28. Šar planina Gojko Jakšić

 

Jul 01.-31. Alpi Ana Đusić
04.-05. Vlašić (BiH) Mirjana Majstorović
05. Svrljiške planine Časlav Mihajlović
09. – 12. Grosglokner (Austria) Nikola Pantović
11./12. Kanjon Crne reke – Divčibare, Maljen Vesna Milošević
12. PT – Planinsko trčanje – nebeska staza, Pribojska banja Lazar Belovuković
17. – 19. Grebenima Gledićkih planina Dejan Milošević
25./26. Kroz šljivike Gruže Žarko Prodanović
25. Kopaonik, Samokovska reka – Gobelja Stevan Jevtić
25.-02. 7 dana crnogorskih planina Ivan Ćurčić

 

Avg 03. – 09. Dolomiti Goran Devedžić
01./02. Hajla Mirjana Majstorović
08./09. PT – Planinsko trčanje – Nebeska staza, Majdanpek Lazar Belovuković
15. Ozren sa Prijevorca Stevan Jevtić
21. – 23. Donnerkogel – via-ferrata (Austria) Nikola Pantović
22./23. Berim Žarko Prodanović
29. Suva planina – Pasarelo Časlav Mihajlović

 

Sep 05. TLS – 5. Kolo Treking lige Srbije, Ozren i Devica Lazar Belovuković
06. Kablar

(za decu i roditelje)

Tijana Kostadinović,

Andrej Ivošev

04.-06. Rumija Goran Devedžić
10. – 13. Kanin i Triglav Nikola Pantović
11. – 13. Kanjon Jerme, Greben i Vlaška planina Vesna Milošević
12. RA – Dan pešačenja u Srbiji UO
13. Gledićka transverzala Gojko Jakšić
19. RAM – Vršačke planine Andrej Ivošev
19. “In honor of my donor” – Tupižnica Stevan Luković
18. – 20. Durmitor Goran Devedžić
26. Sokolov kamen Časlav Mihajlović
27. TLS – 6. Kolo treking lige Srbije, Rajac Lazar Belovuković

 

Okt 03. RAM – Jastrebac Andrej Ivošev
03. PT – Planinsko trčanje – Vertikalni kilometar, Suva planina Lazar Belovuković
03. – 12. Krit Goran Devedžić
03. – 04. Komovi Ivan Ćurčić
11. Pećine i vrhovi Homolja Olivera Marčetić
17./18. Troglav, Kulaj i Ćiće iz Tolišnice Dejan Milošević
17. TLS – 7. Kolo Treking lige Srbije, Kablar Lazar Belovuković
24. Kanjon reke Mileševke Gojko Jakšić
31. Stazama Petruških monaha, Petrus – Zabrega

(za decu i roditelje)

Tijana Kostadinović,

Andrej Ivošev

 

Nov 1. Stazama srpske vojske u Velikom ratu Žarko Prodanović
08. Ježevac Goran Devedžić
11. Greben Demeronja Dejan Milošević
14. Lazarev kanjon Jasmina Petrović
21./22. Uređenje staze na Ješevcu UO
28./29. Troglav Dejan Milošević

 

Dec 05. Midžor Andrej Ivošev
12. RA – Ješevac – Međunarodni dan panina UO PEK “Gora” i

PD “Žeželj”

19./20.
27. Vukan Goran Devedžić